بلاگ

رابطه بین رنگ نگین و رنگ پوست

در حالی که برخی از افراد نوع طلا و جواهر را بر اساس ترجیح خود بین طلا ، طلای سفید ، پلاتین یا پالادیوم انتخاب می کنند ، شما در واقع باید رنگ فلز و همچنین جواهرات را بر اساس رنگ پوست خود انتخاب کنید. شما دقیقاً در کنار پوست خود از جواهرات استفاده خواهید کرد و رنگ می تواند تفاوت زیادی در ظاهر کلی شما ایجاد کند. وقتی صحبت از نحوه انتخاب سنگ های قیمتی برای رنگ پوست شما می شود ، چند عامل را باید در نظر گرفت.

 

رنگ پوست خود را بررسی کنید

رنگ پوست شما به دو نوع تقسیم می شود ؛ گرم یا خنک

 

سنگهای قیمتی در همه رنگهای رنگین کمان وجود دارند و انتخاب فقط یکی از آنها برای جواهرات شما ممکن است تصمیم سختی باشد. با این حال ، ممکن است قبلاً متوجه شده باشید که برخی از رنگها در مقایسه با رنگهای دیگر بهتر از پوست شما به نظر می رسند و بسیاری از ما به آن رنگهای ایده آل می پردازیم. رنگ پوست منحصر به فرد شما با یا در برابر رنگ های مختلف بازی می کند ، و به همین دلیل است که برخی از رنگ ها ممکن است بیشتر از دیگران خوشایند باشند.

 

بنابراین وقتی با رنگ پوست شما ست می شوند چه نگین هایی بهتر به نظر می رسند؟ انتخاب رنگ نگین ایده آل شما فقط به منظور تشخیص رنگهای سرد از گرم است. با این حال ، برخی از سنگ های قیمتی روی همه رنگ پوست خوب به نظر می رسند و انتخاب های خنثی محسوب می شوند.

 

جواهرات مناسب برای پوست های گرم

رنگ های زرد رنگ مشخصه رنگ گرم تر است

توپاز زرد و سیترین:

زرد آفتابی گرما می بخشد و اگر متولد نوامبر هستید ، توپاز جواهر انتخابی شما است! اما اگر می خواهید جواهری باشد که با پوست گرم تر شما ذوب شود ، توپاز و سیترین رنگی آفتابی را نیز انتخاب کنید.

 

الکساندرایت :

این سنگ می تواند یک دقیقه سبز کاج به نظر برسد و در دقیقه بعد رنگ قرمز سوخته به نظر برسد. به گفته موسسه گوهرشناسی آمریکا ، ترفند رنگ سنگ بر اساس نوری است که در آن مشاهده می شود – نور مصنوعی باعث می شود الکساندرایت قرمز شود!

 

گارنت:

معروف به رنگ قرمز انار (که نام گوهر را نیز الهام بخشیده است) ، گارنت ها قرمز خشتی آجری هستند. این جواهرات با فلزات گرمتر و رنگ پوست گرمتر شگفت انگیز به نظر می رسند. گارنت سنگ تولد ماه ژانویه است!

 

سنگ خورشید:

همانطور که از نامش پیداست ، سنگ خورشید دارای رنگ خورشید است، که یک نوع درخشندگی خیره کننده و درخشان است.

 

 

 

جواهرات مناسب برای پوست های سرد

آمتیست:

بنفش عمیق در رنگ آمتیست، سنگ قیمتی فوریه است ، نگین بنفش زیبایش اغلب به عنوان یک سنگ آرام بخش استفاده می شود زیرا آمتیست نسبتاً ارزان است ، همچنین می توانید سنگ های بزرگتر را بدون قیمت زیاد انتخاب کنید.

 

آکوامارین:

زیبا ، آبی اقیانوسی ، آکوامارین به نام آب نامگذاری شده است ، اما نشان دهنده رنگ آسمان است. متولدین ماه مارس این سنگ قیمتی را متعلق به خود می نامند.

 

زمرد:

در حالی که رنگ زمرد می تواند در رنگهای مختلف سبز باشد ، بهترین جواهرات از رنگ روشن تری استفاده می کنند. زمرد سنگ ماه تولد ماه مه است ، ماهی که بهار در تابستان شروع به شکوفایی می کند و سبزه سرسبز در طبیعت فراوان است.

 

زبرجد:

رنگ زبرجد ترد و تند است! زبرجد در برابر رنگ های خنک پوست ظاهر می شود و سنگ مورد علاقه تولدهای مرداد است!

 

تانزانیت:

تانزنیت بنفش رنگ است اما در عمق و رنگ آن دارای یک رنگ قرمز است.

 

فیروزه:

این سنگ قیمتی به رنگ آبی آسمانی اغلب در جواهرات جنوب غربی دیده می شود و همچنین توسط بسیاری از قبایل بومیان آمریکا گنجینه شده است. این نگین براق را به صورت کابوکون برش دهید یا از آن به عنوان مهره در گردنبند یا حلقه استفاده کنید.

 

 

سنگ های خنثی

برخی از جواهرات برای همه عالی به نظر می رسند! اگر به دنبال رنگ های خنثی کلاسیک هستید ، این سنگهای چند منظوره را انتخاب کنید.

 

الماس: الماس سفید تقریباً بی رنگ است. به دلیل این ظاهر کریستالی تمیز ، الماس برای همه عالی به نظر می رسد!

 

اوپال:

اوپال قرمز آتشین ، اوپال آبی یا اوپال کلاسیک چند رنگ را انتخاب کنید. این نگین ها با ابعاد رنگی پر شده اند و این عمق و ترکیب منحصر به فرد باعث می شود سنگ برای همه رنگ های پوست ایده آل باشد.

 

مروارید:

این سنگهای قیمتی از دریا رنگهای مختلفی دارند. صورتی مایل به قرمز ، کرم و حتی مشکی. اما مروارید سنتی خامه ای برای همه شگفت انگیز به نظر می رسد!

 

یاقوت:

قرمز رنگ شور ، عشق ، آتش است. یاقوت قرمز تمام رنگ های پوست را خوشایند نشان می دهد. در حالی که جشن های تولد ژوئیه این گوهر را خود گوهر می نامند ، یاقوت سرخ یکی از محبوب ترین و گران ترین سنگ های قیمتی است.

 

یاقوت کبود:

آبی یاقوت کبود یک رنگ خنثی کلاسیک است و شاید به همین دلیل است که یاقوت کبود آبی بسیار محبوب است. رنگ مخملی غنی با رنگ های سرد و گرم به خوبی بازی می کند و همچنین مکمل بسیاری از سنگ های قیمتی دیگر است! با این حال ، یاقوت کبود را می توان در بسیاری از رنگ های دیگر نیز یافت.

 

رنگ ها و انواع مختلفی از سنگ های قیمتی وجود دارد و اگر می خواهید جواهری مناسب برای جواهرات خود بیابید ، ممکن است گزینه های زیادی وجود داشته باشد. ممکن است قبلاً بدانید چه رنگ هایی رنگ پوست شما را خوش رنگ می کند و این امر باعث می شود که نگین در سایه مشابه راحت تر انتخاب شود. اما اگر واقعاً می خواهید با خیال راحت بازی کنید ، از یک سنگ جواهر رنگ خنثی استفاده کنید ، زیرا با یک خنثی کلاسیک هرگز نمی توانید اشتباه کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *